St Giles

St Giles 1955 yılında kurulmuş bir aile şirketidir ve o zamandan beri yüksek kalitede eğitim sağlamak amacındadır. Okul sürekli, öğrencilerin geri dönüşlerinden faydalanarak kendini geliştirme aşamasındadır. Okul Amerika, Kanada ve İngiltere’de sahip olduğu merkezler ile uluslararası bir okuldur. Farklı yaş ve ihtiyaçtaki öğrencilere küçük sınıflarda heyecan verici, öğrenme merkezli dersler verilir. Sınıflar son teknoloji modern imkanlara sahiptir. Farklı konaklama seçenekleri ve heyecan verici ders sonrası sosyal programları vardır. Öğretmenleri destekleyici ve profesyoneldir ve öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaya odaklanmışlardır. Öğrenciler derslerde aktif olarak derse katılmaya teşvik edilir. Dersler olabildiğince keyifli hale getirilir ve öğrencilerin yaptığı geri dönüşümler dikkate alınır.

St Giles Londra Highgate

St Giles Londra Highgate merkezi, Highgate’te harika bir Edwardian binasında bulunmaktadır. Highgate Londra’nın harika ulaşım ağlarına sahip bir alanıdır. Şehir merkezi toplu taşımayla sadece 20 dakika uzaklıktadır ve hafta sonları 24 saat ulaşım vardır. Yerel sporlar, alışveriş alanları, eğlence imkânları harikadır ve öğrencilerin konaklamaları yaklaşık 15-45 dakika mesafe arasındadır. Sakin bir bahçeye sahip St Giles Highgate; sakin bir çalışma alanı isteyen öğrenciler için idealdir. Okul sakin bir çalışma ortamı ile modern öğrenme teknikleri ve özenli akademik standartları kombine etmektedir. Merkez, güvenli bir ortam arayan genç öğrenciler için de idealdir. Okulda maksimum 12 kişilik 25 adet akıllı tahta ve projeksiyonlu sınıf, çalışma alanları, bilgisayar ve tablet imkânı, ücretsiz internet, kafe, kitapçı, bahçe gibi imkânlar bulunmaktadır. 

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Gençlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.