Eurocentres

Eurocentres Vakfı, 70 yıldır en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Vakıf, kişilerin birbirlerini anlamalarını sağlayarak farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevreler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bireyleri yabancı bir dil ve kültürde başarılı bir şekilde eğitim görmeleri, çalışmaları ve yaşamaları için hazırlamayı misyon olarak gören bir okuldur. Tüm Eurocentres okulları, kalitesi tanınmış dil eğitimiyle tutarlı ve güvenilir hizmet sunar. Farklı dilsel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanlar için güvenli bir ortam sunan bu okul, dünyanın her yerinden gelen insanlar ile tanışma olanağı sağlar. Sınıflarda son teknoloji eğitim materyalleri bulunmaktadır. Alanında yetkin öğretmenlerden alacağınız dersler, yıllardır süregelen tecrübe ile kendinizi güvende hissedersiniz. Dersler sizin konuşmanızın daha etkili olması için tasarlandığınızdan özgüvenli ve etkili bir iletişimci olma yolunda ilerlemenize destek sağlar. Ders sonralarındaki etkinlikler ile sosyal becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Tüm Eurocentres okulların konumu ve konaklamaları okul dışındaki vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmenize imkan sağlamak için şehir merkezlerine yakın noktalardadır.

Eurocentres Londra Eltham

Eurocentres London Eltham, doğayla çevrili ve yapraklarla kaplı bir banliyöde, Eltham Sarayı’nın arazisinde yer alır. Hemen yakındaki Eltham High Street caddesinde çok sayıda ilgi çekici küçük dükkânın yanı sıra kaliteli kafe ve restoranlar bulunur. Londra’nın merkezine ve büyük şehir hayatına 25 dakikalık bir tren yolculuğu ile kolaylıkla ulaşılabilen, öğrencilerin kendilerini geliştirmeye rahatlıkla odaklanabileceği sessiz bir bölgedir. Okul, İngiltere’nin en büyük IELTS test merkezlerinden biridir ve multimedya öğrenim merkezinin yanı sıra etkileşimli beyaz tahta gibi Eurocentres İngiltere’nin alışıldık modern teknoloji araçlarını sunar. 14 adet sınıf, 2 adet büyük konferans salonu ve internet bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezi, bilgisayar odası, otomat makineleri ve öğrencilerin sosyalleşmelerine yarayan bahçe ve öğrenci salonuna sahiptir. Tekerlekli sandalye ile ulaşılma imkanı vardır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.