Kings Education

1957 yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings Londra

Kings Londra okulu Londra’nın güneyinde, Beckenham Caddesi’nde bulunmaktadır. İngiltere’nin başkenti ve en simgesel kenti olan Londra, yüzlerce yıllık tarihe sahip, modern bir şehirdir ve haftanın 7 günü, 24 saat boyunca yapılabilecek aktivite imkanları sunmaktadır. Öğrenciler okul sonrası müzeleri ve galerileri gezebilir, Thames nehri kıyısındaki South Bank’ın manzarasını gözlemleyebilirler. Ayrıca şehrin birçok geleneksel mahallesini keşfedebilir, hafta sonu pazarlarında alışveriş yapabilirler. Londra tarih, kültür ve eğlence alanlarında hemen herkes için imkanlar sunmaktadır. Ayrıca okul tarafından da haftalık aktivite programları sunulmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, interaktif yazı tahtaları, sanat stüdyosu, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kafeterya, bahçe ve kablosuz internet bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.