Frances King 

Frances King öğrencilerin harika bir dil eğitimi için ihtiyacı olan her şeyi sunar. Okulları şehrin merkezindedir. Deneyimli ve her daim destekleyici kadrosu ile birlikte öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak özelleştirilmiş programlar ve her tür tercihe cevap veren çeşitlilik ve nitelikte konaklama imkanları sunmaktadır. Tam teşekküllü sınıfları ve öğrencilerin eğlenerek dil pratiği yapmalarına olanak veren öğrenci dinlenme ve eğlence tesisleri vardır. Bunun yanı sıra, arkadaş canlısı Öğrenci Servisi Ekibi kurs süresince öğrencinin dil eğitimini en verimli şekilde geçirebilmesini ve bütün bu süreçte eğlenerek, sosyalleşmesini sağlamak için bütün imkanlarını seferber eder. Ayrıca, deneyimli eğitim kadrosu hedeflerinize ulaşmanız ve kurs süresince en büyük verimi almanız için sizi desteklemek adına her zaman yanınızdadır. Öğrenciler, okul bünyesinde gerçekleştirilen hafta sonu gezilerinde şehrin güzelliğini, kültürel zenginliğini keşfederken dil becerilerini geliştirme imkanına sahip olurlar.

Frances King Londra

2000 yıllık tarihi, kültürel ve sanatsal imkanları, eğlence ve turistik anlamdaki çeşitli mekanlarıyla şüphesiz ki Londra dünyadaki en heyecan verici şehirlerin başında gelir. Frances King Londra 1973 yılında Merkez Londra’da şık kafe ve restoranlarıyla ünlü Kensington’da kurulmuş ve o zamandan bu yana 200.000’i aşkın öğrenciye farklı kültürleri tanıma ve yeni arkadaşlıklar edinirken İngilizce öğrenme deneyimi yaşama imkânı sunmuştur. Kensington, dünyaca ünlü turistik çekim merkezlerine yürüme mesafesindedir; müze bölgesi, Kensington Bahçesi, Kensington Palace ve NDesign Museum bunlardan bazılarıdır. Okulda 22 adet interaktif tahtalı sınıf, kablosuz internet, kahve alanı, mutfak alanı, öğrenci salonu ve ders çalışma alanı bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Aile Programları

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.