YAZ OKULLARI

Yaz Okulları

En az bir yabancı dili hatta ikinci dili çok iyi derecede bilmek, her geçen gün biraz daha zorunlu hale gelmektedir. Yabancı dili konuşulduğu ülkedeki iyi bir dil eğitim merkezinde öğrenmek ise öğrenciye farklı bir vizyon kazandırır.

Yaz aylarında dil eğitimini çeşitli sosyal, kültürel, sportif aktiviteler ve gezilerle birleştiren yurtdışı yaz okulu programları, yorucu geçen bir eğitim döneminin ardından çocuğunuza verebileceğiniz en iyi karne hediyesidir. Çocuklarınız yaşıtları ile birlikte bir yandan eğlenirken, diğer yandan dil öğrenecek ve farklı bir ülkede tek başına yaşama deneyimi kazanacaktır. Program süresince dünyanın pek çok ülkesinden gelen gençler ile arkadaşlık kurarak, farklı kültürleri tanıyacak olan çocuklarınızın yaşayacakları deneyim şüphesiz ki kişisel gelişimlerine de katkı sağlayacak ve özgüvenlerini geliştirecektir.

Kurs merkezlerinde ailelerin tercihlerine göre çok seçenekli programlar mevcuttur. Hatta son yıllarda dil eğitiminin ötesinde, mühendislik, mimarlık, tıp, hukuk, liderlik, girişimcilik gibi konularda yaz programları bulmak mümkündür.

Öğrenciler okul kampüsünde gözetmenler eşliğinde tek veya paylaşımlı odalarda kalabileceği gibi aile yanı konaklama seçeneği de mevcuttur.

Yaz okulları kampüs içinde bulunan kapalı yüzme havuzu, spor salonları, tenis kortları tiyatro solonu gibi tesisler ile konforlu bir ortam yaratarak öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için ideal bir ortam sağlar.

Bizler çocuklarınızın güveli bir ortamda İngilizce öğrenmelerini sağlamak amacıyla sadece eğitim kalitesi onaylanmış, konusunda lider eğitim kurumları ile çalışmaktayız.

Detaylı bilgi için www.yazokulurehberim.com