Istanbul Yurtdışı Eğitim

İstanbul Yurtdışı Eğitim

Yılların birikimi ile

Yurtdışı eğitim danışmanlığının Türkiye'de yeni ve gelişen bir sektör olduğunu düşünerek, genç arkadaşlara hizmet vermek ve kendi tecrübelerimizden yararlanmalarını sağlamak amacıyla 1996 yılında kurulduk.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gerek eğitimine devam eden genç arkadaşlara, gerekse eğitim hayatını tamamlamış ve kariyerinde yükselmeyi amaçlayan yetişkinlere yurtdışında farklı eğitim programları sunarak yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

Pek çok genç yurtdışı dil eğitimini kariyer basamaklarının ilki olarak görmektedir. Dünyanın farklı ülkelerinde kısa ve uzun süreli dil eğitimi seçenekleri ile farklı alternatifler sunmaktayız.

Hangi ülkede, hangi eğitimi alacağınıza, sınırlı zaman ve bütçenizi nasıl değerlendireceğinize karar verme sürecinde; farklı alternatifleri inceleme, beklentilerinize ve bütçenize uygun programı seçme konusunda deneyimli ve bilgili bir kadro ile hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırız. Okul kayıt işlemlerinizi, konaklama ve seyahat organizasyonunuzu ve vize başvurunuzu sizin adınıza titizlikle takip etmek ve sonuçlandırmak öncelikli hedefimiz.

İşte şimdi tam zamanı! Telefon veya e-mail ile bize ulaşarak bilgi edinebilir veya sadece akıl danışabilirsiniz. Ya da neden ofisimize uğrayıp bire bir bilgi almıyorsunuz? Hem de tanışmış oluruz! Görüşmek ümidiyle...

Istanbul Yurtdışı Eğitim Hakkında
Istanbul Yurtdışı Eğitim Hakkında
Istanbul Yurtdışı Eğitim Hakkında
Istanbul Yurtdışı Eğitim
Neden Biz?
  • Yurtdışı eğitimde 28 yıllık tecrübemiz,
  • Her yaşa ve ihtiyaca hitap eden program alternatiflerimiz
  • Ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetimiz,
  • Güvenilirliğimiz,
  • Bilgili danışman kadromuz,
  • Çözüm odaklı yaklaşımımız,
  • Eğitim süresince sağladığımız yakın destek bizim farkımız..