Eurocentres

Eurocentres Vakfı, 70 yıldır en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Vakıf, kişilerin birbirlerini anlamalarını sağlayarak farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevreler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bireyleri yabancı bir dil ve kültürde başarılı bir şekilde eğitim görmeleri, çalışmaları ve yaşamaları için hazırlamayı misyon olarak gören bir okuldur. Tüm Eurocentres okulları, kalitesi tanınmış dil eğitimiyle tutarlı ve güvenilir hizmet sunar. Farklı dilsel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanlar için güvenli bir ortam sunan bu okul, dünyanın her yerinden gelen insanlar ile tanışma olanağı sağlar. Sınıflarda son teknoloji eğitim materyalleri bulunmaktadır. Alanında yetkin öğretmenlerden alacağınız dersler, yıllardır süregelen tecrübe ile öğrenciler kendilerini güvende hissedebilir. Dersler öğrencilerin konuşmasının daha etkili olması için tasarlandığınızdan özgüvenli ve etkili bir iletişimci olma yolunda ilerlemelerine destek sağlar. Ders sonralarındaki etkinlikler ile sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Tüm Eurocentres okulların konumu ve konaklamaları okul dışındaki vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmelerine imkân sağlamak için şehir merkezlerine yakın noktalardadır.

Eurocentres Londra Merkez

Eurocentres London Merkez’in muhteşem tesisleri, dünyanın en büyük ve en kozmopolit şehirlerinden birinde dil seyahati için düşünülebilecek en iyi ortamı sunar. Okul, son teknoloji olanaklarına sahip olan Georgian tarzı güzel bir binada yer alır ve Victoria istasyonu ile turistik yerlere kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Öğrenciler; moda, müzik, tasarım ve filmde dünya standartlarını belirleyen, Avrupa’daki en büyük şehirlerden biri olan Londra’da sınırsız park, bar, restoran, tiyatro, müzikal, oyun ve konser seçeneği ile her zaman şehri keşfetmeye devam ederken İngilizcelerini de geliştirmiş olacaklar. Bu okulun tesisleri arasında 10 adet sınıfı ve internet bağlantısı olan öğrenme merkezi, bilgisayar odası, dinlenmek için snack bar ve öğrenci salonu gibi konforlu öğrenci alanları vardır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.