CES

1979’da kurulan Centre for English Studies (CES) 30 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmektedir. İrlanda ve Birleşik Krallıkta dünyanın önde gelen dil okullarından biridir. 2019 yılında Toronto merkezi ile Kanada’da da eğitim vermeye başlamıştır. İrlanda ve Birleşik Krallıktaki bütün CES okullarında öğretmenler sadece tecrübelerinden dolayı değil, aynı zamanda heveslerinden, pozitif yaklaşımlarından ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilmelerinden dolayı seçilmektedir. Birleşik Krallıktaki CES okullarında bütün öğretmenler Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA niteliklerinden en az birine sahip olup, birçoğu da İngilizce eğitimde uzmanlık derecelerine sahiptir. Bütün CES okulları aile yanı konaklamanın yanı sıra çeşitli konaklama seçenekleri de sunmaktadır. İrlanda ve İngiltere’deki personellerinin akademik bilgileri, yönetim becerileri ve bilgi birikimleri öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde kurslar ve hizmetler sunmalarını sağlamaktadır. CES 2007’de “Star Avrupa İngilizce Dil Okulu” ödülünü kazanmıştır ve daha sonraki yıllarda, 2008-2011 arası aynı ödüle aday gösterilmiştir. CES 5 yıl üst üste bu ödül için aday gösterilen tek okuldur. Birleşik Krallıkta British Council, İrlanda’da ise ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından onaylıdır. CES ayrıca tüm merkezlerinin donanımlı EQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. Birleşik Krallıktaki bütün CES okulları English UK’e üyedir. CES’in sloganı ‘Önem – Mükemmeliyet – Başarı’dır.

CES Londra

İngiltere’nin en itibarlı dil okullarından biri ve Londra’daki ST “Star Ödülünü” kazanmış tek okul olarak, CES Londra imkânları, personeli ve misafirperverliğiyle övünmektedir. CES’in bulunduğu Wimbledon Londra’nın güneyinde, Londra merkezinden trenle 20 dakika uzaklıktadır. 11. Yüzyıla dayanan Wimbledon olgun bir yerleşim ve ticaret alanına dönüşmüştür ve birçok kafe, bar, restoran ve alışveriş yeri bulundurmaktadır. Bugün dünyanın en büyük şehirlerinden birinde son derece şık bir banliyö halini almıştır. CES Londra merkezi 11 donanımlı sınıf, ücretsiz wifi, öğrenci ortak alanı, kütüphane, bilgisayar odası, bahçe, tenis gibi imkanlar sunmaktadır. İngiliz halkıyla ilgili bilgi sahibi olmanın en iyi yolu aile yanı konaklamayı seçmekten geçer. İngiltere’de aile yaşantısı rahat, insanlar misafirperver, dost canlısı ve konuşkandır. Bu nedenle aile yanı konaklamalar öğrencilere İngilizcelerini geliştirmeleri için sayısız olanak sağlar. Sosyal aktivite programları CES’te önemli bir yere sahiptir ve CES herkes için bir şeyler sunmayı hedefler. CES’in inançlarına göre kişinin birlikte yaşadığı insanların kültürünü öğrenmesi İngilizcesini geliştirmesi kadar önemlidir.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.