Oxford House College

Oxford House College ilk defa 1974 yılında eğitim vermeye başlamıştır ve o günden beri dünyanın en büyük ve en saygın dil kurslarından biri haline gelmiştir. Her yıl yurtdışında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen 20.000’den fazla öğrenciye unutulmaz bir deneyim yaşatır. Yenilikçi, deneyim odaklı bir eğitim anlayışını benimsemektedir. 5 farklı ülkede 3 ayrı kıtada merkezleri olduğundan 7/24 iletişim sağlamak mümkündür. Okul, OHC öğrencilerine kurs öncesi, esnası ve sonrasında İngilizce dil eğitimlerinde tam desteği sağlar. Yeniliğe oldukça açık olan okul, sürekli gelişim halindedir. Programlar açık görüşlülük, kültürel farkındalık gibi becerilerin oluşmasını sağlarken, öğrenciler yeni arkadaşlar edinir ve her gün yeni maceralara atılır.

Oxford House College Richmond

Oxford House College Richmond dil okulu; Londra şehrinin koşuşturmasından uzak, Richmond’un ana alışveriş caddelerinden birinde; üç katlı bir binada bulunmaktadır. Richmond Londra’ya 20 dakika mesafede olduğundan öğrenciler tarafından tercih edilen yerler arasındadır. Küçük bir kasaba olduğundan ulaşım oldukça kolaydır. Öğrenciler derslerden sonra butik alışveriş yerleri, geleneksel İngiliz Barları, restoranlar, kafeler, çay salonları gibi yerlerde arkadaşları ile vakit geçirip pratik yapabilirler. Okul öğrencilerin ders dışında pratik yapabilmeleri için oldukça aktif bir sosyal etkinlik programı sunmaktadır. Öğrenciler dilerlerse gezilere katılabilirler, dilerler ise kendi başlarına Royal Botanik Bahçeleri, River Nehri gibi yerleri ziyaret edebilirler. Okulda 5 adet sınıf, bilgisayar alanı, ücretsiz internet, çalışma alanı, öğrenci ortak alanı gibi imkânlar bulunmaktadır. 

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.