Regent

Regent İngiltere’deki ilk İngilizce dil okullarından biridir. 1964’te tutkulu, deneyimli; doğru öğretmenlerle doğru kurslar ile doğru bir okul kurmak isteyen bir öğretmen tarafından kurulmuştur. Bugün Regent akademik ve kültürel olarak zengin olan bölgelerde yenilikçi kurslar sunmaktadır. Öğrenmenin sadece gramer ile bitmediğine inanan Regent, bunun yanında konuşma, yazma becerilerinizi de geliştirecek birçok program, etkinlik sunmaktadır. Okul öğrencilere eşsiz bir kurs deneyimi vaat eder. Okul ilk günde karşılanır ve oryantasyon verilir. Dil yeteneği ve ihtiyaç değerlendirilmesi yapılır ve kişisel eğitmen ile haftalık rehberlik toplantısı düzenlenir. Öğrencilerin uluslararası çalışma yeteneklerini geliştirmek için bir grup projesi yaparlar ve gelecek iş ve akademik hayatı için danışmanlık alırlar. Aktivite ve gezi programı oldukça hareketlidir; her hafta için en az 3 etkinlik, barbekü, film gecesi, sınav gecesi, yerel bir puba yolculuk, spor etkinlikleri gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Regent Londra

1964 kurulmuş olan Regent London, ilk Regent okuludur. 50 yıldan fazla olan deneyimleri akademik hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacaklarının garantisini verir. Okul, sessiz bir sokaktaki büyük tarihi bir binandadır. Bina günlükleriyle ünlü Samuel Pepys’e aittir ve Embankment Gardens ve River Thames’in hemen yanındadır. Prestijli olan bu okul, başkentin kalbinde kıskanılacak bir noktada bulunmaktadır: Big Ben Trafalgar Square, Covent Garden ve London Theatreland’den birkaç dakika yürüme mesafesindedir.Okul son derece rahat bir öğrenme ortamı sağlar ve öğrencilerine faydalı ve keyifli bir öğrenme deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Çok uluslu olduğundan, İngilizcenizi pratik etmek ve dünyanın her yerinden insanlar ve kültürler ile kaynaşmanızı mümkün kılar. Aynı zamanda okulda ücretsiz internet erişimi, Wifi bağlantısı, öğrenci dinlenme salonu ve dil öğrenme merkezi vardır. Derslerden sonra öğrenciler; National Galeri’yi ziyaret etmek, ya da Thames’de bir teke turuna çıkmak ya da en iyi Londra gösterilerini izlemek gibi etkinlikler yapabilirler.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.