LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezleri eğitim almak ve sosyalleşmek için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Londra

Londra, dünyanın her yerinden 9 milyon insanın yaşamak, çalışmak, eğitim almak için geldiği global bir şehirdir. Buckingham Sarayı ve Parlemento Evleri, London Kulesi ve London Eye’ın yanı sıra müzeler, sanat galerileri, restoranlar, tiyatrolar, kulüpler, parklar, spor merkezleri, işyerleri ve etkinliklere sahiptir. 2010’da kurulan LAL Londra dil okulu Thames’in güzel kasabası Richmond - Twickenham’dadır ve dünyanın en heyecanlı şehirlerinden birinde İngilizce öğrenme imkanı sunmaktadır. Okul cezbedici öğrenme imkanları sunan modern bir binadadır. Öğrenme gelişimini desteklemek için akıllı tahtalar ile dolu, maksimum 12 kişilik 10 adet sınıfı vardır. Bunlara ek olarak, ücretsiz WiFi, oturma alanı, kütüphane, bilgisayar ve tablet erişimi, klima, tekerlekli sandalye ile erişim gibi imkanlara sahiptir ve yakın çevrede restoranlar bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.