Delfin

Delfin okulları dinamik eğitmenleri ve kaliteli İngilizce kursları, geniş çapta sosyal ve aktivite programları ile öğrencilere hem eğitici hem de eğlenceli dil öğrenimi deneyimleri sunmaktadır. Öğrencilerin farklı bir deneyimin bir parçası olmalarını hedefleyen Delfin, sadece yabancı dil öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda öğrencilere global bir aile ortamı sunmaktadır. Mükemmel bir sosyal program ile öğrencilerin bulundukları şehrin bütün imkanlarından faydalanmalarını hedefleyen Delfin, sınıflarda da eğitimi eğlenceli bir şekilde vermekte, öğrencilerin daha hızlı İngilizce öğrenmelerinde katkı sağlamaktadır. Öğretmenler özenle seçilmiş olup, her biri işlerini severek yapmakta, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelen desteği vermektedir. Öğretmenlerin yanı sıra, Delfin okulları ayrıca öğrencilerin iyi vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile bir öğrenci destek ekibine de sahiptir. Delfin okulları ACELS aracılığı ile akredite edilmiştir.

Delfin Londra

Delfin Londra okulu şehrin merkezinde, güzeller güzeli Russell Meydanında bulunmaktadır. İngiltere’nin başkenti Londra öğrenciler için okul sonrası birçok aktivite imkanı sunmakla beraber, okulun kendine ait bir haftalık aktivite programı da bulunmaktadır. Okul Moher Kayalıklarına, Glendalough Vadisine ve plajlara geziler düzenlemekte, Noel, Paskalya ve Cadılar Bayramında partiler vermektedir. Bu okulun tesisleri arasında geniş, modern donanımlı sınıflar, son teknoloji dil eğitimi malzemeleri, öğrenci salonu, çalışma odası ve kablosuz internet bulunmaktadır. 

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.