International House

1953 yılında kurulan International House, 52 ülkede 160 özel okuldan oluşan küresel bir okul zinciridir. 60 yılı aşkın süredir kazanılmış bir deneyim ile International House, öğrencilerine dil öğrenimlerinde başarılı olmaları için gereken desteği vermekte, öğrenmelerinde yardımcı olacak pozitif bir ortam yaratmaktadır. Gerek yüz yüze eğitim olsun gerekse online eğitim, International House okulları en yüksek eğitim standartlarına kendilerini adamıştır ve en iyi kalitede eğitimi sunmaktadırlar. International House okulları dünya çapında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Çince, İtalyanca, Arapça ve diğer birçok dünya dilinde kurslar sunmaktadır.

International House Londra

Merkez Londra’da, Covent Gardan’da, yer alan International House Londra her yıl 4.000’den fazla öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır. Covent Garden Londra’nın merkezinde sanat müzeleri başta olmak üzere müzeleri ve alışveriş yerleri ile ünlü bir yerdir. Okul üç temel metro hattına çok yakındır (the Piccadilly, the Central ve the Northern hattı). Covent Garden, Holborn ve Tottenham Court Road metro istasyonlarına yürüme mesafesinde olan okul, Londra’nın pek çok yerine ulaşmayı mümkün kılan çok sayıda otobüs güzergahına da çok yakındır. Okul ayrıca Royal Opera House, the British Museum, Covent Garden Market, West-End Theatres ve River Thames gibi dünyaca ünlü Londra mekanlarına yürüme mesafesindedir. International House Londra, 1959 yılında, kültürlerarası bir dil eğitimi anlayışıyla kurulmuştur. Bu okulun tesisleri arasında 53 adet klimalı sınıf, 10,000’i aşkın kitaba ve dergiye ev sahipliği yapan bir kütüphane, kafe, bilgisayar ve öğrenim merkezi, kablosuz internet ve bilgisayar yazıcıları bulunmaktadır. Merkez tekerlekli sandalye ile erişimine uygundur.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Aile Programları

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.