Studio Cambridge

Studio Cambridge School 1954 yılında kurulmuştur ve Cambridge’deki en eski İngilizce dil okuludur. Deneyimli ve profesyonel anlamda yetkin öğretmen ve yöneticileri ile geniş bir kapsamda İngilizce dil kursları sunarlar. Bir zincir okul değil, özel okuldur. Öğrenciler ile ilgilenme ve dikkate alma konusunda ünlüdürler.

İngilizce kursları yılın hangi döneminde olduğuna bağlı olaraktan iki tane okuldan bir tanesinde yapılır. İkisi de Cambridge’de merkezde konumlanmıştır. Station Road in Cambridge’deki Studio Main School, derslerin Eylül’den Haziran’a kadar verildiği ana yetişkin eğitim merkezidir. 5 and 6 Salisbury Villas olan sarmaşık kaplı duvarları ve harika bahçesiyle iki tane Vikroria dönemine ait güzel binayı kapsar. Okul Cambridge tran istasyonundan 400 metre ve şehir merkezinden 15 dakika yürüme mesafesi uzaklıktadır.

22 geniş, görsel ve işitsel ekipmanlar ile dolatılmış, rahat ve ferah sınıfı; öğrencilerin ders çalışabileceği, kitap okuyup ödünç alabileceği, en son gazeteleri gözden geçirebileceği, CD dinleyebileceği ve multimedya imkanlarından faydalanabileceği sessiz bir öğrenme merkezine sahiptir. Öğrenme merkezi aynı zamanda eğitimsel ve diğer faydalı yazılımlara sahip bilgisayarlar içerir. Ücretsiz internet imkanı vardır. Kafe ve bahçesi ise öğrencilere sosyalleşme imkanı sunar. Öğrencilerin boş vakitlerini; aktivite programı, gezi seçenekleri ile doldururlar. Ayrıca da acil durumalar için 7/24 kullanıma açık bir telefon numarası vardır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.