Eurocentres

Eurocentres Vakfı, 70 yıldır en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Vakıf, kişilerin birbirlerini anlamalarını sağlayarak farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevreler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bireyleri yabancı bir dil ve kültürde başarılı bir şekilde eğitim görmeleri, çalışmaları ve yaşamaları için hazırlamayı misyon olarak gören bir okuldur. Tüm Eurocentres okulları, kalitesi tanınmış dil eğitimiyle tutarlı ve güvenilir hizmet sunar. Farklı dilsel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanlar için güvenli bir ortam sunan bu okul, dünyanın her yerinden gelen insanlar ile tanışma olanağı sağlar. Sınıflarda son teknoloji eğitim materyalleri bulunmaktadır. Alanında yetkin öğretmenlerden alacağınız dersler, yıllardır süregelen tecrübe ile öğrenciler kendilerini güvende hissedebilir. Dersler öğrencilerin konuşmasının daha etkili olması için tasarlandığınızdan özgüvenli ve etkili bir iletişimci olma yolunda ilerlemelerine destek sağlar. Ders sonralarındaki etkinlikler ile sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Tüm Eurocentres okulların konumu ve konaklamaları okul dışındaki vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmelerine imkân sağlamak için şehir merkezlerine yakın noktalardadır.

Eurocentres Cambridge

Amaca uygun, ahşap ve camdan yapılmış okul binası çalışmak için sıcak ve konforlu bir ortam oluşturan Eurocentres Cambridge binası, şehir merkezine ve Cambridge Üniversitesi birimlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul benzersiz bir tasarıma sahiptir ve Cambridge Üniversitesi’nin Botanik Bahçeleri’ne bakar. Tarihi üniversite şehrinin merkezi yürüyerek 15 dakikadır. Öğrenciler dersten sonra, tarihi atmosferi ve eğitim yuvası olarak dünya çapındaki ünü ile Cambridge’de, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile birlikte yürüyüşler yapabilir, bisikletle rahatça gezebilir, restoran, tiyatro ve alışveriş merkezlerine çabucak ulaşabilirler. Bu okulun tesisleri arasında 11 adet donanımlı sınıf, bilgisayar odası, eğitim merkezi ve derslerden sonra dinlenmek, sosyalleşmek için bir adet büyük salon, oyun odası ve güzel bir terası vardır. İnternet bağlantısı bulunur.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.