Stafford House

Stafford House International genel, akademik ve profesyonel amaçlara yönelik dil programlar sunan bir dil okuludur. Misyonu; öğrencileri eğitmek, onlara özgüven kazandırmak ve kişisel potansiyellerini keşfetmelerini sağlamaktır. Amerika, Kanada ve İngiltere’de merkezleri bulunan Stafford House, öğrencilere vardıkları ilk günden son güne kadar, çalışanları ile tam destek sağlamaktadır. Okulları modern imkanlara sahiptir ve öğretmenleri alanında uzman kişilerdir. Stafford House derslerin bağlayıcı, eğlenceli olmasına ve beceri geliştirmesi gerektiğine inanır. Aynı zamanda, derslerden sonra öğrencilerin dil becerilerini geliştirebilmeleri için düzenledikleri sosyal programlar ile öğrencilere destek sağlarlar.

Stafford House Cambridge

Stafford House Cambridge, bu tarihi şehrin merkezinde yer almaktadır. Birinci sınıf bir üniversite şehri olan Cambridge’in; güzellik, tarih ve kültür söz konusu olduğunda üstünlüğü vardır. Bu zarif fakat kompakt şehir, kolejler, şapeller, kiliseler ve avlular, yeşil parklar, geniş açık alanlar ve kalbinin içinden geçen Cam Nehri ile birlikte muhteşem bir tarihi mimariye sahiptir. Öğrenciler de burada eğitim alarak bu avantajlardan yararlanabilirler; derslerden sonra St. John’s Koleji turlarına katılabilir, şehir merkezindeki tiyatro ve butikleri keşfedebilirler. Okulda 9 adet akıllı tahtalı sınıf, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, ücretsiz internet, kafe, kantin, çalışma odası gibi imkanlar vardır. 

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.