LSI

1965 yılından beri eğitim sektörünün içinde olan LSI, dünyanın her yanından binlerce öğrenciye eğitim veren, dünyanın birçok yerinde merkezi bulunan bir zincir okuldur. İngiltere, ABD, Kanada, Yeni Zelanda ve Avusturalya’da İngilizce dil eğitimi vermenin yanı sıra, Fransa ve İsviçre’de de okulları bulunmakta ve ayrıca Malta, İspanya, Meksika, Panama ve Costa Rica’da da ortak okullar aracılığıyla çalışmaktadırlar. Bütün LSI okulları modern teknoloji ile donatılmış olup, bulundukları şehirlerin merkezlerinde konumlandırılmıştır.

LSI Cambridge

LSI Cambridge okulu şehrin merkezi ve tren istasyonuna yakın bir konut mahallesinde bulunmaktadır. Üniversitesi ile ünlü bu şehir capcanlı bir öğrenci şehri olup, İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için okul sonrası birçok aktivite imkânı sunmaktadır. Şehir tarihi binalar, müzeler ve sanat galerileriyle dolu olup, kültürel bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Ayrıca bir öğrenci şehri olmasından dolayı, Cambridge birçok butik mağazaya, restorana ve rengarenk bir gece hayatına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında maksimum 15 öğrenci kapasiteli 12 adet modern sınıf, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, öğrenci salonu, çalışma odası bahçe ve resmi test merkezi gibi imkanlar bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.