LSI

1965 yılından beri eğitim sektörünün içinde olan LSI, dünyanın her yanından binlerce öğrenciye eğitim veren, dünyanın birçok yerinde merkezi bulunan bir zincir okuldur. İngiltere, ABD, Kanada, Yeni Zelanda ve Avusturalya’da İngilizce dil eğitimi vermenin yanı sıra, Fransa ve İsviçre’de de okulları bulunmakta ve ayrıca Malta, İspanya, Meksika, Panama ve Costa Rica’da da ortak okullar aracılığıyla çalışmaktadırlar. Bütün LSI okulları modern teknoloji ile donatılmış olup, bulundukları şehirlerin merkezlerinde konumlandırılmıştır.

LSI Malta

LSI’ın Malta’daki bağlantılı okulu Gzira’da, Sliema’nın merkezinin hemen yakınında bulunmaktadır. Gzira şehri ülkenin duvarlarla örülü başkenti Valletta’nın manzarası ve Malta Üniversitesine yakınlığı ile ünlüdür. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal olan bu adada okul sonrası yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Öğrenciler şehrin enfes restoranlarında yemek yiyebilir, güzeller güzeli plajlarında dalış yapabilir, tekne turlarına katılabilir veya şehrin rengarenk gece hayatının tadını çıkarabilirler. Bu okulun tesisleri arasında maksimum 10 öğrenci kapasiteli, interaktif yazı tahtalı sınıflar, kütüphane, kablosuz internet, öğrenci salonu, teras, çalışma odası ve ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.