Inlingua

50 yılı aşkın deneyimi ile, kuruluşundan itibaren Inlingua okulları zincirinin temel hedefi öğrencilerine en kaliteli dil eğitimi imkanlarını sunmak olmuştur. Inglingua çatısı altında toplanan, birbirinden bağımsız dil okullardan oluşan zincir, bugün 35 ülkede 300’ü aşkın merkeze sahiptir. Ortak kimlik ve metot altında bir araya gelmiş bu okullar öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına göre gereken eğitimi verme yönünde çalışmakta ve çoğulcu bir öğrenim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Dil öğreniminde iletişimi ön plana çıkaran Inlingua sınıflarında sürekli olarak öğrenilmeyi hedeflenen dil kullanılmakta olup, prezantasyon, pratik ve yapıcı kullanım temelleri üzerine bir dil eğitimi vermektedir. Okullardaki bütün öğretmenler alanlarında nitelikli, öğrettikleri dilleri ana dilleri olan eğitmenler arasından özenle seçilmiştir. Öğretmenler sınıf yapısını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre adapte edecek deneyime sahiptirler.

Inlingua Malta

Inlingua’nın Malta okulu Sliema’da, Malta’nın en canlı turistik bölgesinde bulunmaktadır. İngiliz kültürünü Akdeniz havasıyla bütünleştiren Malta, İngilizce öğrenmek için ideal bir mekandır. Öğrenciler okul sonrası Malta’nın bütün turistik mekanlarını ziyaret edebilir, kafeler ve barlarda oturabilir, kum plajların tadını çıkarabilirler. Malta’nın başkenti Valleta, Sliema’dan sadece 7 dakikalık bir feribot turu uzaklıkta bulunmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında 20 adet klimalı ve interaktif yazı tahtalı sınıflar, öğrenci salonu, kütüphane ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.