Atlas

Atlas Dil okulunun misyonu öğrencilere dil seyahatlerinde unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşatmaktır. Öğrencilere her yönden en iyi servisi vermeyi hedefler; dil sınıfları, destek, konaklama, sosyal ve kültürel etkinlik programı gibi. Harika imkanları, deneyimli çalışanları ve anlaşılabilir kursları ile birinci sınıf bir dil okuludur. Asya, Avrupa, Güney Amerika gibi bölgelerden uluslararası öğrencilere sahiptir, bu da öğrencilerin farklı kültürleri tanımasına olanak sağlamaktadır. Dil derslerinden sonra sunduğu seçmeli dersler ve etkinlikler ile en çok tercih edilen okullar arasındadır.

Atlas Malta

Atlas Malta, St Julian’s yakınlarında Pembroke’da’dır ve harika bir manzarası vardır. Merkezde 10 ferah sınıf, tamamen donanımlı kafe, çalışma odası, kütüphane ve inanılmaz deniz manzarası bulunmaktadır. Ferah ve modern Atlas Malta, St Julians’ın gezilebilecek yerlerine yürüme mesafesinde olan güzel bir butik okuldur. Bu da adayı keşfetmek için öğrencilere imkan tanır. Her gün derslere ek olarak farklı akademik seçenekler bulunmaktadır: çalışma kulübü, seçmeli dersler gibi. Bunların hepsi ücretsizdir ve programın bir parçası olarak sayılmaktadır. Bunlara ek olarak, çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler içeren bir etkinlik programı vardır. Haftada en az üç öğleden sonra aktivitesi, cumartesileri de tam gün gezisi bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.