LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezleri eğitim almak ve sosyalleşmek için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Boston

1990’da Harvard’da eğitim görmüş bir eğitim görevlisi tarafından kurulan NESE, Harvard Üniversitesi’nin hemen kapı önünde bulunmaktadır ve Boston’da son derece köklü ve saygın bir İngilizce okuludur. Amerikan İhtilali’nin doğum yeri olan Boston, daima herkes için akademik mükemmeliyetçiliği, eleştirisel düşünceyi ve boş zaman faaliyetleri olanaklarını sağlamayı hedeflemektedir. Boston’daki NESE İngilizce okulu da aynı şekilde bulunduğu şehrin izinden gitmektedir. Ayrıca NESE okulu, kafeler, restoranlar, kitabevleri ve butikler açısından son derece mükemmel bir konuma sahiptir. Öğrenciler değişik ilgi alanları ve yetenekleri olan birçok insanla iletişime geçip kendi yeteneklerini geliştirme olanağı kazanırlar. Bu okulun bir parçası olmanın en önemli avantajı da New York’a sadece birkaç saatlik mesafede bulunmasıdır. Böylece hafta içerisinde derslerden sonra dahi New York’u ziyaret etmek mümkündür. Okulda, 31 adet donanımlı sınıf, ücretsiz internet, öğrenci salonu, kütüphane, kitapçı, bilgisayar erişimi vardır ve tekerlekli sandalye ile ulaşım mümkündür.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Tıp İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.