Kings Education

1957 Yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında, hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings Boston

Kings Boston okulu Brookline, Chestnut Hill’de, şehir merkezinden 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Bir öğrenci şehri olan Boston, Amerikan kültürünü Avrupa tarzı ile bütünleştirmektedir. Bu üniversite şehrinde birçok spor, müzik ve eğlence imkânı bulunmakta olup, öğrenciler için de okul sonrası gidip görebilecekleri birçok yer sunmaktadır. Okulun konumu şehrin en şık bölgelerinden birinde, Pine Manor Koleji’nin kampüsünde bulunmakta olup, öğrenciler için üniversite öğrencileri ile iletişim kurup pratik yapmaları için olanak sağlamaktadır. Öğrenciler ayrıca Fenway Park’ta Red Sox beysbol takımının maçlarını izleyebilir, Özgürlük Yolu’nda yürüyebilir, Harvard ve MIT üniversitelerini ziyaret edebilirler. Bu okulun tesisleri arasında geniş ve modern sınıflar, interaktif yazı tahtaları, öğrenci salonu, kütüphane, kafeterya ve kablosuz internet bulunmaktadır. 

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.