Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Boston – Harvard Square

Kaplan Boston okulu Boston’da, Harvard Square’de, Harvard’ın sarmaşık kaplı duvarının hemen karşısında bulunmaktadır. Dünya kalitesinde sekiz üniversiteye ev sahipliği yapan Boston, aynı zamanda Amerika’nın en eski şehirlerinden biridir. Okul sonrası öğrencilerin gezip görebileceği birçok mekân bulunmaktadır. Öğrenciler Massachusetts State House’dan Bunker Tepesi Savaşı’nın gerçekleştiği alana kadar Özgürlük Yolu’nu takip edebilir, Boston Çay Partisi’ni anlatan yüzen müzeyi ziyaret edebilir. Şehir merkezine ve Boston Common, Fanueil Hall gibi tarihi bölgelere hızlı ulaşım imkânı sunan otobüs ve tren hatları okula sadece birkaç dakika mesafededir. Bu okulun tesisleri arasında 13 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, öğrenci salonu ve ulaşım imkanları bulunmaktadır. 

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.