Inlingua

50 yılı aşkın deneyimi ile, kuruluşundan itibaren Inlingua okulları zincirinin temel hedefi öğrencilerine en kaliteli dil eğitimi imkanlarını sunmak olmuştur. Inglingua çatısı altında toplanan, birbirinden bağımsız dil okullardan oluşan zincir, bugün 35 ülkede 300’ü aşkın merkeze sahiptir. Ortak kimlik ve metot altında bir araya gelmiş bu okullar öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına göre gereken eğitimi verme yönünde çalışmakta ve çoğulcu bir öğrenim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Dil öğreniminde iletişimi ön plana çıkaran Inlingua sınıflarında sürekli olarak öğrenilmeyi hedeflenen dil kullanılmakta olup, prezantasyon, pratik ve yapıcı kullanım temelleri üzerine bir dil eğitimi vermektedir. Okullardaki bütün öğretmenler alanlarında nitelikli, öğrettikleri dilleri ana dilleri olan eğitmenler arasından özenle seçilmiştir. Öğretmenler sınıf yapısını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre adapte edecek deneyime sahiptirler.

Inlingua Berlin

Inlingua’nın Berlin okulu Crown Caddesinde, şehrin tam merkezinde bulunmaktadır. Buradan şehrin birçok yerine ulaşım oldukça kolaydır. Almanya’nın renkli başkenti Berlin öğrenciler için birçok olanak sunmaktadır. Gençler için en mükemmel şehir olarak seçilmiş olan Berlin’de öğrenciler okul sonrası barlar, kafeler ve restoranlarda oturabilir, şehrin capcanlı mağazalarında alışveriş yapabilirler. Bu okulun tesisleri arasında 24 adet geniş sınıf, multimedya odası, kablosuz internet, kafe ve teras bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.