Humboldt Institut

Humboldt-Institut e.V. kar amacı gütmeyen bir Almanca dil kursudur. Ratzenried Kalesi'ndeki yönetim merkezinde bulunan tek merkezinden, Almanya genelinde 18 merkeze ulaşmıştır. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir ve yüksek motivasyona sahip, ana dili Almanca olan öğretmenler ile yoğun programlar sunmaktadırlar. Humboldt-Institut e.V. 160 farklı ülkeden gelen 70.000’i aşan öğrenci sayısı ile 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. TestDaF ya da Telc sınavında da başarılı olan okul, hiç Almanca bilgisi olmayan bir öğrenciyi 8 ayda sınavlara hazırlamaktadır. Genç öğrencilere 24 saat destek sağlayan okul merkezlerinde her zaman danışılabilecek bir görevli bulunmaktadır. Hazırladıkları sosyal programlar ile de öğrencilerin dil eğitimi süreçlerini olabildiğince keyifli hale getirmeyi hedeflerler.

Humboldt Institut Berlin – Mitte

2014 yılında açılan Humboldt Institut Berlin – Mitte merkezi Berlin’in panoramik manzarasını öğrencilerine sunmaktadır. Okul merkeze yakındır, bu sebeple de birçok yere kolay ulaşım mesafesindedir. Öğrenciler dersten sonra okulun hazırlamış olduğu sosyal programa katılarak Dresden, Leipzig, Potsdam gibi yerleri gezebilirler. Ya da dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin bulunduğu, bu uluslararası Berlin şehrini keşfe çıkabilirler. Okulda modern sınıflar, dil laboratuvarı, ortak öğrenci alanı ve modern tek ya da çift kişilik konaklama imkanı sunulmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.