Alpadia

1996 yılından beri Alpadia Dil Okulları öğrencilere mümkün olan en kapsamlı dil eğitimi vermek amacıyla çalışmaktadır. Okul; nitelikli öğretmenler tarafından sağlanan profesyonel eğitim; canlı, dinamik ve etkili kurslar; özenle seçilmiş konaklama seçenekleri; heyecan verici aktiviteler ve kişiselleştirilmiş destek yelpazesi ile öğrencilere eğitimlerinden en iyi şekilde fayda sağlamaları için en iyisini sunmaktadır. Tüm dünyadan öğrencilere dil eğitimi sağlamada 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Alpadia Dil Okulları, ölçülü miktarda macera ve eğlence ile harmanlanmış İsviçre kalitesinde Fransızca ve Almanca dil programları sunan lider bir şirkettir! Mükemmellik ve yüksek kalite standartları, programın her seviyesinde mevcuttur ve öğrencilerin güvenliği ve mutluluğu her şeyden önemlidir. Grup kurslarından özel derslere, sınava hazırlıktan staj programlarına, çevrimiçi oturumlardan üniversite hazırlığına kadar zengin çeşitlilikte kurslar sunmaktadır. Dersler her pazartesi başlar, yıl boyunca mutlaka yeni başlayanlar için belirli tarihler vardır. Fransızca ve Almanca dil kursları için dinamik ve canlı yerlerde merkezleri bulunmaktadır. Etkinlik programları, çevrimiçi öğrenme platformlarına ek olarak sosyal etkinlik programları ile de öğrencilere eksizsiz bir dil kursu deneyimi sunmaktadırlar.

Alpadia Berlin

Almancayı Berlin’de öğrenmek, cesur mimarisini, en modern kültürel etkinlikleri ve müthiş partileri deneyimlemek isteyen, 165’ten fazla müzeye, 300’den fazla sanat galerisine ve 150’den fazla tiyatroya ev sahipliği yapan Berlin’de eğitim almak isteyen öğrenciler için Alpadia Berlin idealdir. Schoneberg bölgesinde başkentin sayısız cazibesinden bir taş atma mesafesi kadar uzaklıkta olan Alpadia Berlin merkezi, öğrencilere şehrin en güzel bölgelerinden birinde Almanca dersi alma fırsatı sunmaktadır. Her hafta, okul öğrencilere bu çok yönlü şehri keşfedebilmeleri için müze ziyaretleri, sergiler, rehberli şehir turları, Biergarten akşamları, Schöneberg restoranlarında, Kreuzberg ya da Stammtisch’ta açık hava sinema gösterimleri dahil olmak üzere birçok aktivite ve gezi sunmaktadır. Sporseverler Berlin’in ‘taşra’ hayatını keşfetmek için Wannsee’ye giden bisiklet turlarında bulunma şansı yakalayacaklardır. Haftanın sonunda Dresden ve Zwinger’e ya da Potsdam ve Sanssouci Kalesine yapılan gezilere katılabilirler. Merkez; birçok kafe, bar ve restorana yakındır, toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Geniş ve ferah; birinci sınıf öğrenme olanakları ile donatılmış sınıflarının yanı sıra, okulun konferans odası, internet kafesi, öğrencilerin yiyecek içecek alabileceği, ders aralarında buluşabileceği ferah bir dinlenme salonu vardır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.