Did Deutsch Institut

Did Deutsch Institut 1970 yılında Madeleine Semidei-Kötter tarafından kurulmuştur ve bugün Almanya’nın en çok bilinen, en büyük dil kurslarından biri haline gelmiştir.  40 yılı aşkın sahip olduğu deneyim ile, öğrencilerin neye ihtiyacı olduğunu bilmektedir. Detaylı ve kişisel bilgiler doğrultusunda öğrencilerin ihtiyacı olan ideal kursu sağlamayı hedefler. Öğrencilerin dil eğitimleri boyunca rahat edebilmeleri için çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Bunlara ek olarak, sosyal programları ile Almanya’yı keşfetmenize yardımcı olacak ve Almancanızın gelişmesine destek olacaklardır. ‘Almanca çalış, Almanya’yı keşfet’ ilkesiyle hareket eden okul, kurs içi ve kurs dışında öğrencilere her zaman destek olur, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin en verimli sonucu almasını sağlar.

Did Deutsch Institut Berlin

1990 yılında kurulan Did Deutsch Institut Berlin sakin bir bölgede, iki katlı modern bir binada Berlin Mitte’de bulunmaktadır. Okul şehir merkezine ve Bradenburg Kapısına yürüme mesafesindedir. Diğer başkentlerde olduğu gibi, burası da oldukça hareketli bir eğlence hayatı sunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra ister okulun düzenlediği etkinliklere katılabilirler, isterlerse de kafeler, barlar, dükkanlar ve galerilerin tadını çıkarabilirler. Okulda 15 adet ferah sınıf, öğrenci salonu, ücretsiz internet, bilgisayar odası, çalışma merkezi, kafeterya ve teras gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.