Oxford International

29 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe olan Oxford International; İngiltere, ABD ve Kanada’da toplam 6 adet merkeze sahip olup, bütün okulları yıl boyu açıktır ve en modern ve kapsamlı eğitim ve öğrenim tesisleri ile donatılmıştır. Dersler deneyimli ve nitelikli eğitmenler tarafından verilmekte ve ayrıca öğrencilerine son derece kapsamlı bir aktivite programı sunmaktadır. Oxford International öğrencilerine hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri ve gelecek olanaklarını zenginleştirmeleri açısından sayısız geniş kapsamlı deneyim sunmaktadır ve öğrencilerinin başarıya ulaşması adına gereken bütün imkânları sunmaya hazırdır.

Oxford International - Brighton

Oxford International Brighton okulu, şehrin tarihi merkezinde, güzeller güzeli bir binada eğitim vermekte olup, şehrin bütün heyecan ve enerjisini hemen kapı dışında sunmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası yapacak birçok aktivite bulunmaktadır. Rıhtımda İngiltere’nin geleneksel yemeği kızarmış balık ve patates kızartması yiyebilir, yine rıhtımdaki lunapark trenine binebilir, şehrin sayısız bar ve gece kulübünde canlı müzik dinleyebilirler. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.