LSI

1965 yılından beri eğitim sektörünün içinde olan LSI, dünyanın her yanından binlerce öğrenciye eğitim veren, dünyanın birçok yerinde merkezi bulunan bir zincir okuldur. İngiltere, ABD, Kanada, Yeni Zelanda ve Avusturalya’da İngilizce dil eğitimi vermenin yanı sıra, Fransa ve İsviçre’de de okulları bulunmakta ve ayrıca Malta, İspanya, Meksika, Panama ve Costa Rica’da da ortak okullar aracılığıyla çalışmaktadırlar. Bütün LSI okulları modern teknoloji ile donatılmış olup, bulundukları şehirlerin merkezlerinde konumlandırılmıştır.

LSI Brighton

LSI Brighton okulu, birbirinden 10 dakika yürüyüş mesafede bulunan iki adet kampüsten oluşmaktadır. Merkezi olarak konumlandırılmış okullar şehrin bütün cazibesine yakın mesafede bulunmaktadır. Brighton bir İngilizce dil öğrencisi için ideal bir şehirdir ve okul sonrası birçok imkân sunmaktadır. Tarihi bir liman şehri olan Brighton ayrıca oldukça heyecan verici bir şehirdir ve hemen herkes için eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Şehrin güzeller güzeli sahili, barları, restoranları, mağazaları ve capcanlı gençlik kültürü ile Brighton’ın cazibesi sınırsızdır. Bu okulun tesisleri arasında maksimum 15 öğrenci kapasiteli 23 adet modern sınıf, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, bahçe, mutfak, öğrenci salonu, online öğrenim sistemi ve ulaşım imkanları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.