Inlingua

50 yılı aşkın deneyimi ile, kuruluşundan itibaren Inlingua okulları zincirinin temel hedefi öğrencilerine en kaliteli dil eğitimi imkanlarını sunmak olmuştur. Inglingua çatısı altında toplanan, birbirinden bağımsız dil okullardan oluşan zincir, bugün 35 ülkede 300’ü aşkın merkeze sahiptir. Ortak kimlik ve metot altında bir araya gelmiş bu okullar öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına göre gereken eğitimi verme yönünde çalışmakta ve çoğulcu bir öğrenim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Dil öğreniminde iletişimi ön plana çıkaran İnlingua sınıflarında sürekli olarak öğrenilmeyi hedeflenen dil kullanılmakta olup, prezantasyon, pratik ve yapıcı kullanım temelleri üzerine bir dil eğitimi vermektedir. Okullardaki bütün öğretmenler alanlarında nitelikli, öğrettikleri dilleri ana dilleri olan eğitmenler arasından özenle seçilmiştir. Öğretmenler sınıf yapısını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre adapte edecek deneyime sahiptirler.

Inlingua Washington

Inlingua’nın Washington okulu Washington DC’nin merkezinde, hızla büyüyen rengarenk bir mahalle olan Rosslyn’de bulunmaktadır. Arlington’daki Rosslyn metro istasyonu aracılığıyla şehrin her tarafına ulaşım oldukça kolaydır. Öğrenciler için okul sonrası yapabilecekleri birçok aktivite bulunmaktadır. Okul Gateway Park’ın hemen karşısında bulunmakta, burada konserler ve festivaller verilmekte, filmler oynatılmaktadır. Okul ayrıca şehrin birçok tarihi mekanlarının, anıtlarının ve müzelerinin yakınlarında olduğundan bu yerlere öğrenciler rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Bu okulun tesisleri arasında küçük sınıflar, test merkezi, yeşil alanlar ve ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.