Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Seattle

Kaplan’ın Seattle okulu, Downtown iskelesinde bulunmaktadır ve Puget Sound’un çarpıcı manzarasına sahiptir. Seattle şehri hem inanılmaz bir doğa güzelliğine hem de oldukça zengin bir müzik kültürüne sahiptir ve okul sonrası öğrencilerin gidip görebileceği birçok yer bulunmaktadır. Şehrin yemyeşil ormanlarında yürüyüşler yapabilir, Nirvana gibi grupların kariyerlerine başladığı El Corazón’da yerel grupları dinleyip bir sonraki büyük rock grubunu keşfedebilir veya samimi bir kafede vakit geçirebilirler. Bu okulun tesisleri arasında 19 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kablosuz internet, öğrenci salonu, kafeterya, spor salonu ve ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.