Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan San Francisco

Kaplan San Francisco okulu Macy’s ve Modern Sanat Müzesi’ne sadece birkaç dakika mesafedeki Union Square Bölgesi’nde yer almaktadır ve otobüs, hafif raylı sistem ve teleferik duraklarına sadece birkaç dakika mesafededir. Her bir tepesiyle uzaktaki ufuklardan bir manzara sunan San Francisco, maceraperestleri daima kendine çeken bir şehir olmuştur ve Altına Hücum’dan Aşk Yazı’na ve teknoloji devrimine kadar birçok büyük fikri de kucaklamış, açık görüşlü bir şehirdir. Okul sonrası öğrencilerin gidip görebileceği birçok yer bulunmaktadır. Şehir canlı sanat, müzik ve yemek ortamlarının yanı sıra Twitter ve Instagram’ın genel merkezlerine de ev sahipliği yapar. Yosemite, Napa Valley ve Los Angeles’a düzenli olarak geziler yapılmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında 16 adet sınıf, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet ve kütüphane bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.