Oxford International

29 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe olan Oxford International, İngiltere, ABD ve Kanada’da toplam 6 adet merkeze sahip olup, bütün okulları yıl boyu açıktır ve en modern ve kapsamlı eğitim ve öğrenim tesisleri ile donatılmıştır. Dersler deneyimli ve nitelikli eğitmenler tarafında verilmektedir ve ayrıca öğrencilerine son derece kapsamlı bir aktivite programı sunmaktadırlar. Oxford International öğrencilerine hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri ve gelecek olanaklarını zenginleştirmeleri açısından sayısız geniş kapsamlı deneyim sunmaktadır ve öğrencilerinin başarıya ulaşması adına gereken bütün imkânları sunmaya hazırdır.

Oxford International – San Diego

Oxford International San Diego okulu, bu kozmopolit şehrin Gaslamp Mahallesinde bulunmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası gezip görebilecekleri birçok mekân bulunmaktadır. Güzeller güzeli plajları, dünyaca ünlü turistik merkezleri, yıl boyu güneşli iklimi ile San Diego, özellikle açık hava aktiviteleri ile ilgilenen öğrenciler için son derece cazip bir şehirdir. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, kablosuz internet, çalışma odası, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci salonu bulunmaktadır. Okul kapasitesi 180 ila 200 öğrenciyi karşılayabilmektedir.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.