Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Philadelphia

Kaplan’ın Philadelphia okulu şehir merkezinin kalbinde, anıtsal Belediyea Binası’nın ve mozaik sanatından bir labirent olan Sihirli Bahçelerin yakınında yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk başkenti Philadelphia tarihle dolu bir şehirdir. Okul sonrası öğrenciler için gidebilecekleri birçok yer bulunmaktadır. Bu şehir sanat eserleri ve sandviçleriyle, Amerika’nın kurucularından Alexander Hammilton ile ve efsanevi film karakteri Rocky Balboa ile ünlüdür. Her biri iki saatten daha kısa bir mesafede olan New York’a, Washington, DC’ye ve Atlantic City’ye düzenli olarak geziler yapılmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında 17 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, kablosuz internet, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, öğrenci salonu ve ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.