Oxford International

29 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe olan Oxford International, İngiltere, ABD ve Kanada’da toplam 6 adet merkeze sahip olup, bütün okulları yıl boyu açıktır ve en modern ve kapsamlı eğitim ve öğrenim tesisleri ile donatılmıştır. Dersler deneyimli ve nitelikli eğitmenler tarafında verilmektedir ve ayrıca öğrencilerine son derece kapsamlı bir aktivite programı sunmaktadırlar. Oxford International öğrencilerine hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri ve gelecek olanaklarını zenginleştirmeleri açısından sayısız geniş kapsamlı deneyim sunmaktadır ve öğrencilerinin başarıya ulaşması adına gereken bütün imkânları sunmaya hazırdır.

Oxford International - Oxford

Oxford International Oxford okulu, şehrin kalbinde güzeller güzeli bir binada yer almaktadır. İngilizce konuşulan dünyanın en tarihi üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford, dünya tarihinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası gezip görebilecekleri birçok mekân sunan Oxford, tarih ve kültür cenneti olup, aynı zamanda kozmopolit bir merkezdir. Öğrenciler Oxford’a kendilerini kaptırıp, kolaylıkla kendilerini evde hissedebilirler. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, kablosuz internet, öğrenci salonu ve bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.