Kings Education

1957 Yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında, hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings Oxford

Kings Oxford okulu Oxford’un kalbinde, St. Michaels ve Alfred Street Annexe olmak üzere iki ayrı kampüste bulunmaktadır. Dünyaca ünlü akademik bir şehir olan Oxford, inanılmaz bir tarihe ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası yapabilecekleri birçok aktivite imkânı bulunmaktadır. Öğrenciler nehirde sandal gezilerine katılabilir, şehrin meşhur üniversite ve kolejlerini ziyaret edebilirler. Okul ayrıca öğrencilere koşu kulübü ve film kulübü dahil olmak üzere, geniş kapsamlı bir haftalık aktivite programı sunmaktadır. St. Michaels kampüsünün tesisleri arasında 10 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ve kablosuz internet bulunmaktadır. Alfred Street Annexe Kampüsü’nün tesisleri arasında ise 5 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, öğrenci salonu ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.