International House

1953 yılında kurulan International House, 52 ülkede 160 özel okuldan oluşan küresel bir okul zinciridir. 60 yılı aşkın süredir kazanılmış bir deneyim ile International House, öğrencilerine dil öğrenimlerinde başarılı olmaları için gereken desteği vermekte, öğrenmelerinde yardımcı olacak pozitif bir ortam yaratmaktadır. Gerek yüz yüze eğitim olsun gerekse online eğitim, International House okulları en yüksek eğitim standartlarına kendilerini adamıştır ve en iyi kalitede eğitimi sunmaktadırlar. International House okulları dünya çapında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Çince, İtalyanca, Arapça ve diğer birçok dünya dilinde kurslar sunmaktadır.

International House Nice

International House Nice okulu 30 yıldır hizmet vermekte olup, şehrin tam merkezinde konumlandırılmıştır. Yıl boyu güneşli havası ve güzelleri güzeli plajları ile Nice, Akdeniz’in güzelliğini keşfetmek için ideal bir şehirdir. Öğrenciler için okul sonrası yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Şehrin hemen her yerine yürüyerek gidilebileceğinden öğrenciler için şehri keşfetmek oldukça kolaydır. Öğrenciler, şehrin labirentimsi eski sokaklarını dolaşabilir, tepedeki eski kaleyi ziyaret edip, şehrin manzarasını gözlemleyebilirler. Ayrıca dalış, yelkencilik ve yamaç paraşütçülüğü gibi birçok açık hava sporu olanakları da bulunmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında maksimum 10 öğrenci kapasiteli 8 adet klimalı sınıf, resepsiyon, öğrenci salonu, yiyecek içecek otomatları, küçük bir adet mutfak ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.