Kings Education

1957 yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında, hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings New York

Kings New York okulu Bronxville’de, şehrin en şık ve güvenli mahallelerinden birinde, Concordia Koleji Kampüsü’nde bulunmaktadır. Big Apple adıyla anılan ve dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan New York, dünyanın en mükemmel turistik yerlerini, alışveriş ve spor imkanlarına ev sahipliği yapmakta olup, öğrenciler için okul sonrası birçok aktivite imkânı sunmaktadır. Öğrenciler Broadway tiyatro şovlarını izleyebilir, Yankee beysbol maçına gidebilirler, Top of the Rock gözlem kulesinden şehir manzarasını seyredebilirler. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, öğrenci hizmetleri, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı ve kablosuz internet bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca Concordia Koleji’nin kendi imkanları olan kafeterya, öğrenci salonları, tiyatro salonu, spor salonu, tenis ve squash kortları, basketbol ve futbol sahaları ve müzik prova stüdyolarından da faydalanabilirler.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.