Berlitz

1878 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermekte olan Berlitz dil okulları zinciri, yılların getirisi olan tecrübeleri ile öğrencilerine dil becerileri, kültürel deneyim ve özgüven aşılamayı; bu sayede öğrencilerini yeni bir dünya ile tanıştırmayı hedeflemektedir. Tam kapsamlı eğitim metoduna inanan Berlitz okulları, sınıflarda sadece öğrenilmeyi hedeflenen dili kullanmakta, her dersi öğrenim hedefleri tabanlı olarak sunmakta ve pratik odaklı eğitim vermektedir. Berlitz okullarında dersler öğrencinin bireysel ihtiyaçları ve öğrenim hedefleri göz önüne alınarak hazırlanmakta ve sunulmaktadır. 

Berlitz Manchester

Berlitz Manchester okulu; şehrin merkezinde, toplu taşıma duraklarına yakın bir konumda bulunmaktadır. Kuzey İngiltere’nin başkenti olarak bilinen Manchester büyük bir şehrin enerjisi ve kültürünü, şehrin birçok bölgesine kolay ulaşım imkanları ile bütünleştirmektedir. Öğrenciler için okul sonrası birçok aktivite imkânı ve görülecek yer bulunmaktadır. Öğrenciler hafta sonları Peak bölgesini, Göller bölgesini veya Galler Bölgesini ziyaret edebilir, manzaranın tadını çıkarabilirler. Ayrıca şehrin restoranları ve barları şehrin çok kültürlülüğünü yansıtmakta, hemen her zeminden öğrenci için eğlence imkânı sunmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında geniş ve modern sınıflar, interaktif yazı tahtaları, yüksek hızlı kablosuz internet ve çocuk yuvası bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Tıp İngilizcesi

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Aile Programları

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.