Kings Education

1957 Yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında, hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings Los Angeles

Kings Los Angeles okulu Hollywood’un tam kalbinde bulunmaktadır. Amerika’nın en ünlü şehirlerinden biri olan Los Angeles, birçok görkemli turistik mekâna ve harika plajlar, iklim ve yaşam tarzına ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası yapabilecekleri birçok aktivite bulunmaktadır. Şöhret Yolu’nda yürüyebilir, plajlarda dinlenebilirler, sonra da Hollywood tabelasının etrafında yürüyüşe çıkabilirler. Ayrıca Dodgers beysbol takımının maçlarına gidebilirler. Bu okulun tesisleri arasında geniş modern sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, Apple Mac film editörlük stüdyosu, interaktif yazı tahtaları, öğrenci hizmetleri, Açıkhava yiyecek alanları ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.