International House

1953 yılında kurulan International House, 52 ülkede 160 özel okuldan oluşan küresel bir okul zinciridir. 60 yılı aşkın süredir kazanılmış bir deneyim ile International House, öğrencilerine dil öğrenimlerinde başarılı olmaları için gereken desteği vermekte, öğrenmelerinde yardımcı olacak pozitif bir ortam yaratmaktadır. Gerek yüz yüze eğitim olsun gerekse online eğitim, International House okulları en yüksek eğitim standartlarına kendilerini adamıştır ve en iyi kalitede eğitimi sunmaktadırlar. International House okulları dünya çapında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Çince, İtalyanca, Arapça ve diğer birçok dünya dilinde kurslar sunmaktadır.

International House Heidelberg

International House’ın 1958 yılında kurulan Heidelberg okulu, şehrin konut bölgesi Villa Krehl’de konumlandırılmıştır. Almanya’nın en önde gelen turistik şehirlerinden biri olan Heidelberg, Almanca öğrenmek isteyen öğrenciler için de ideal bir mekandır ve okul sonrası yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Modern ve gelenekseli bütünleştiren Heidelberg, ayrıca bir kozmopolit bir üniversite şehridir. Öğrenciler okul sonrası şehrin kalesini ziyaret edebilir, kalenin avlusunda tiyatro oyunları izleyebilirler, tarih Filozof Yolunu keşfedebilirler. Bu okulun tesisleri arasında sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, kütüphane, bahçe ve teras ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.