Regent

Regent İngiltere’deki ilk İngilizce dil okullarından biridir. 1964’te tutkulu, deneyimli; doğru öğretmenlerle doğru kurslar ile doğru bir okul kurmak isteyen bir öğretmen tarafından kurulmuştur. Bugün Regent akademik ve kültürel olarak zengin olan bölgelerde yenilikçi kurslar sunmaktadır. Öğrenmenin sadece gramer ile bitmediğine inanan Regent, bunun yanında konuşma, yazma becerilerinizi de geliştirecek birçok program, etkinlik sunmaktadır.Okul öğrencilere eşsiz bir kurs deneyimi vaat eder. Okul ilk günde karşılanır ve oryantasyon verilir. Dil yeteneği ve ihtiyaç değerlendirilmesi yapılır ve kişisel eğitmen ile haftalık rehberlik toplantısı düzenlenir. Öğrencilerin uıluslararası çalışma yeteneklerini geliştirmek için bir grup projesi yaparlar ve gelecek iş ve akademik hayatı için danışmanlık alırlar. Aktivite ve gezi programı oldukça hareketlilir; her hafta için en az 3 etkinlik, barbekü, film gecesi, sınav gecesi, yerel bir puba yolculuk, spor etkinlikleri gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Regent Scanbrit - Bournemouth

Regent Bournemouth kasabanın sakin ve etkili bir çalışma için harika bir yer olan sessiz bir bölgesindedir. Ev konaklamaları en uygun şekilde, genellikle okula 30 dakika yürüme mesafesinden kısa bir mesafede konumlandırılmıştır. Bournemouth’un kasaba merkezi; hareketli gece hayatı, tiyatroları, restoranlarıyla birlikte yakın bir mesafededir. Yakınlarında New Forest ve ünlü Jurassic Coast da dahil olmak üzere ziyaret edilecek harika yerler vardır. Londra sadece 95 dakikalık tren yolculuğu uzaklığındadır. Aile Kursları ile çocukları junior program eğitimi alırken yetişkin programlarına katılabilirler. Okul, öğrenci salonu, wifi bağlantısı, bilgisayar odası, sunum odası, masa tenisi ve spor ve barbeküler için kullanılan bahçesi ile dönüştürülmüş bir aile evidir.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Aile Programları

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.