Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Bath

Kaplan Bath okulu 5. Trimm Sokağında, orta çağ manastırına sadece birkaç adım mesafedeki tarihi bir binada bulunmaktadır. Muhteşem yeşillikler içerisinde, altın rengi taşlardan inşa edilmiş bir şehir olan Bath, huzurlu bahçeleri ve muhafaza edilmiş Roma Hamamlarıyla ünlü olup, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaktadır. 2000 yıl önce doğal kaplıcalar üzerine kurulmuş bu şehir, 18. Yüzyılda da bugünkü zarif hilal şeklindeki teraslarına kavuşmuştur. Öğrenciler için okul sonrası gidip görebilecekleri birçok yer bulunmaktadır. Okul şehir merkezindeki kafe, mağaza ve restoranlara yakın bir konumda yer almaktadır. Bu okulun tesisleri arasında 13 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, çalışma odası, öğrenci salonu ve açık hava alanı bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.