Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Londra – Covent Garden

Kaplan Torquay okulu şehir merkezine sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Bir sahil kasabası olan Torquay, Akdeniz tarzı bir cazibeye sahiptir. Körfez boyunca sıra sıra palmiyeler, İtalyan tarzı villalar, renkli dükkanlar, barlar ve kafeler bulundurmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Öğrenciler romantik Prenses İskelesi’nde gezintiye çıkabilir, efsanevi gizemli yazar Agatha Christie’nin hayatı boyunca yaşadığı evi keşfedebilir; kano, bot veya jet ski ile köpüklü dalgalarla buluşabilir. Bu okulun tesisleri arasında 10 adet sınıf, interaktif yazı tahtaları, çalışma odası, öğrenci salonu, kablosuz internet, kafeterya, açık hava alanı ve yüzme havuzu bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Hukuk İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.