LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezleri eğitim almak ve sosyalleşmek için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Torbay

Paignton’da bulunan, şehir merkezine ve deniz kıyısına sadece birkaç dakika uzaklıkta olan LAL Torbay tatilde İngilizce eğitimi almak için harika bir yerdir. İngiltere’deki en sıcak iklimlerden birine sahip olan Torbay’de herkes için yapacak bir şeyler vardır. Öğrencilerin derslerden sonra Paignton’un kumlu sahilleri, Bricham’ın balıkçı limanı ve Torquay’ın hareketli şehir merkezi gibi yerlere gidebilirler. Bununla birlikte öğrenciler su parkının, kumsalların, tarihin, go-kart yarışlarının, parkların, kulüplerin, restoranların tadını çıkarabilir. 1980’de kurulan okulda maksimum 15 kişilik 31 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıflar son teknoloji araçlar ile donatılmıştır. Okul ücretsiz wifi, bilgisayar erişimi, ders çalışma alanı ve kütüphane imkanlarına ek olarak; kafe, bahçe ve oturma alanı imkânı da sunmaktadır. Tekerlekli sandalye ile erişim mümkündür.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Tıp İngilizcesi

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.