Oxford House College

Oxford House College ilk defa 1974 yılında eğitim vermeye başlamıştır ve o günden beri dünyanın en büyük ve en saygın dil kurslarından biri haline gelmiştir. Her yıl yurtdışında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen 20.000’den fazla öğrenciye unutulmaz bir deneyim yaşatır. Yenilikçi, deneyim odaklı bir eğitim anlayışını benimsemektedir. 5 farklı ülkede 3 ayrı kıtada merkezleri olduğundan 7/24 iletişim sağlamak mümkündür. Okul, OHC öğrencilerine kurs öncesi, esnası ve sonrasında İngilizce dil eğitimlerinde tam desteği sağlar. Yeniliğe oldukça açık olan okul, sürekli gelişim halindedir. Programlar açık görüşlülük, kültürel farkındalık gibi becerilerin oluşmasını sağlarken, öğrenciler yeni arkadaşlar edinir ve her gün yeni maceralara atılır.

Oxford House College Stratford upon Avon

Oxford House College Stratford upon Avon dil okulu; Avon nehrine bakan, ağaçlar ile çevrili bir bahçeye sahip bir binadadır. Kasabanın merkezine yaklaşık 400 metre uzaklıktadır ve Royal Shakespeare’e yakındır. Küçük bir okul olduğundan, tüm öğrenciler ile bireysel olarak ilgilenilir. Tüm öğretmenler farklı milletlerden öğrencilere ders verme konusunda tecrübelidir. Derslerde son teknoloji materyaller kullanılır. Öğrenciler derslerden sonra kumsal, bahçe, park, tiyatro, alışveriş dükkanları gibi yerlerde arkadaşları ile vakit geçirip pratik yapabilirler. Okul öğrencilerin ders dışında pratik yapabilmeleri için oldukça aktif bir sosyal etkinlik programı sunmaktadır. Okulda 6 adet sınıf, bahçe, bilgisayar alanı, ücretsiz internet, çalışma alanı, öğrenci ortak alanı, mutfak gibi imkânlar bulunmaktadır. 

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.