LSI Portsmouth

LSI Portsmouth, canlı ve tarihi bir üniversite şehri olan Portsmouth’ta, deniz kıyısında yer alan birinci sınıf bir dil okuludur. Portsmouth, çok farklı tat ve ilgilere uygun pek çok imkânı da bünyesinde barındırmasıyla İngilizce öğrenmek için mükemmel bir şehirdir. LSI Portsmouth da bu canlı ve enerjik üniversite bölgesinin tam kalbinde konumlanmıştır. Ayrıca, Portsmouth konumu itibariyle de tercih edilesi bir şehirdir: Londra’ya trenle 90 dakika, Heathrow ve Gatwick Havaalanı’ndan yaklaşık olarak 75 dakika ve Southampton Eastleigh Havaalanı’ndan sadece 20 dakika uzaklığındadır. 

LSI Portsmouth, 1985’ten beri 18 yaş ve üstü yetişkinlere tüm yıl boyunca, arkadaş canlısı bir ortamda, İngilizce eğitimi alma imkânı sunar. Farklı ilgi ve ihtiyaçlara hitap eden kurslarıyla LSI Portsmouth EL Gazette tarafından İngiltere’nin en iyi dil okulu seçilmiştir. Gunwharf Quays dersten sonra rahatlamak ve eğlenmek için mükemmel bir yerdir. Burada, 90’ın üstünde tasarım alışveriş dükkânı, bowling pisti, çok ekranlı sinema ve 30’dan fazla bar, kafe, restoran ve öğrenci gece kulübü bulunmaktadır. Ayrıca, bütün şehrin, ‘Eski Portsmouth’ da dahil olmak üzere, izlenebildiği ikonik Spinnaker Tower’da manzaranın tadını çıkarmak harika bir deneyimdir.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.