International House

1953 yılında kurulan International House, 52 ülkede 160 özel okuldan oluşan küresel bir okul zinciridir. 60 yılı aşkın süredir kazanılmış bir deneyim ile International House, öğrencilerine dil öğrenimlerinde başarılı olmaları için gereken desteği vermekte, öğrenmelerinde yardımcı olacak pozitif bir ortam yaratmaktadır. Gerek yüz yüze eğitim olsun, gerekse online eğitim, International House okulları en yüksek eğitim standartlarına kendilerini adamıştır ve en iyi kalitede eğitimi sunmaktadırlar. International House okulları dünya çapında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Çince, İtalyanca, Arapça ve diğer birçok dünya dilinde kurslar sunmaktadır.

International House New Castle

International House’ın New Castle okulu, New Castle şehrinin tam merkezinde, Victoria döneminden kalma tarihi bir binada konumlandırılmıştır. New Castle İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir şehir olup, okul sonrası birçok aktivite sunmaktadır. Okul toplu taşıma duraklarına çok yakın bir mesafede bulunduğundan öğrenciler için şehri gezmesi zor olmayacaktır. New Castle şehrinde 200’ü aşkın enfes uluslararası restoran, kafeler, barlar ve geleneksel İngiliz tarzı publar ve gece hayatı ile ünlü Queyside mahallesi bulunmaktadır. New Castle ayrıca New Castle United futbol takımına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında 16 adet geniş sınıf, kafe, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet ve asansör bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Apartman Dairesi

Apartman Dairesi

Daha çok özgür olmayı seven, yaşadığı bölgeyi her yönüyle deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.