Alpadia

1996 yılından beri Alpadia Dil Okulları öğrencilere mümkün olan en kapsamlı dil eğitimi vermek amacıyla çalışmaktadır. Okul; nitelikli öğretmenler tarafından sağlanan profesyonel eğitim; canlı, dinamik ve etkili kurslar; özenle seçilmiş konaklama seçenekleri; heyecan verici aktiviteler ve kişiselleştirilmiş destek yelpazesi ile öğrencilere eğitimlerinden en iyi şekilde fayda sağlamaları için en iyisini sunmaktadır. Tüm dünyadan öğrencilere dil eğitimi sağlamada 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Alpadia Dil Okulları, ölçülü miktarda macera ve eğlence ile harmanlanmış İsviçre kalitesinde Fransızca ve Almanca dil programları sunan lider bir şirkettir! Mükemmellik ve yüksek kalite standartları, programın her seviyesinde mevcuttur ve öğrencilerin güvenliği ve mutluluğu her şeyden önemlidir. Grup kurslarından özel derslere, sınava hazırlıktan staj programlarına, çevrimiçi oturumlardan üniversite hazırlığına kadar zengin çeşitlilikte kurslar sunmaktadır. Dersler her pazartesi başlar, yıl boyunca mutlaka yeni başlayanlar için belirli tarihler vardır. Fransızca ve Almanca dil kursları için dinamik ve canlı yerlerde merkezleri bulunmaktadır. Etkinlik programları, çevrimiçi öğrenme platformlarına ek olarak sosyal etkinlik programları ile de öğrencilere eksizsiz bir dil kursu deneyimi sunmaktadırlar.

Alpadia Lyon

Okul, Lyon’un merkezinde, 19. yy’dan kalma harika bir binadadır ve Saône’a kısa bir yürüme mesafesindedir. Okulun yüksek tavalı ferah ve aydınlık sınıfları vardır. Wifi ağı öğrencilere maillerini kontrol etme, internette dolaşma imkanı tanır. Lyon’un en büyük meydanına sadece bir taş atma mesafesinde bulunduğundan, derslerden sonra yakınlardaki kafelerde öğrenciler sosyalleşebilirler. Okuldan Lyon’un en iyi alışveriş merkezlerine direkt ulaşım vardır. Yakınında, okula 5 dakika yürüme mesafesinde metro ve otobüs durağı bulunmaktadır. Butikler, sinemalar, sergiler, konserler, spor merkezleri, barlar, restoranlar, diskolar Lyon’un sunduğu imkanlardan yalnızca birkaçıdır. Derslerden sonra biraz temiz hava alma için görkemli şehir merkezi Parc de la Tête d’Or’da vakit geçirilebilir. Şehrin dışı, taşra ve Rhône kırsal bölgesi gerek yürüyüş, bisiklet turu gerekse de en güzel Beaujolais şaraplarını tatmak için düzenlenen şarap tatma gezileri için idealdir. Yıl boyunca, yerliler ve turistler çok geniş kapsamlı ‘Festival of Lights’, ‘the Nuits Sonores’ ya da ‘Nuits de Fourvière’ muzik festivalleri, dans ve çağdaş sanat festivalleri, caz barları, sokak gösterileri ve kültürel ve sanatsal etkinliklerin tadını çıkarırlar.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Sınava Hazırlık

Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.