CES

1979’da kurulan Centre for English Studies (CES) 30 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmektedir. İrlanda ve Birleşik Krallıkta dünyanın önde gelen dil okullarından biridir. 2019 yılında Toronto merkezi ile Kanada’da da eğitim vermeye başlamıştır. İrlanda ve Birleşik Krallıktaki bütün CES okullarında öğretmenler sadece tecrübelerinden dolayı değil, aynı zamanda heveslerinden, pozitif yaklaşımlarından ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilmelerinden dolayı seçilmektedir. Birleşik Krallıktaki CES okullarında bütün öğretmenler Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA niteliklerinden en az birine sahip olup, birçoğu da İngilizce eğitimde uzmanlık derecelerine sahiptir. Bütün CES okulları aile yanı konaklamanın yanı sıra çeşitli konaklama seçenekleri de sunmaktadır. İrlanda ve İngiltere’deki personellerinin akademik bilgileri, yönetim becerileri ve bilgi birikimleri öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde kurslar ve hizmetler sunmalarını sağlamaktadır. CES 2007’de “Star Avrupa İngilizce Dil Okulu” ödülünü kazanmıştır ve daha sonraki yıllarda, 2008-2011 arası aynı ödüle aday gösterilmiştir. CES 5 yıl üst üste bu ödül için aday gösterilen tek okuldur. Birleşik Krallıkta British Council, İrlanda’da ise ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından onaylıdır. CES ayrıca tüm merkezlerinin donanımlı EQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. Birleşik Krallıktaki bütün CES okulları English UK’e üyedir. CES’in sloganı ‘Önem – Mükemmeliyet – Başarı’dır.

CES Leeds

CES Leeds şehrin finansal ve adli merkezinde bulunmaktadır ve otobüs ve tren duraklarına kısa bir yürüme mesafesindedir. Tarihi kırmızı tuğladan bir Georgian Teras’ta bulunan merkez, modern ve ferah bir okuldur. CES Leeds aynı zamanda da resmi IELTS test merkezi ve CELTA öğretmen yetiştirme okuludur.  Okul, deneyimli ve eğlenceli eğitimcileri ile öğrencilerin İngilizce konuşmadaki özgüvenlerini arttırmayı hedefler. Sunduğu ortak alanlar ve sosyal programı ile öğrencilerin kaynaşmasına ve ders sonrasında da İngilizce konuşmaya devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Okulda, 10 adet donanımlı sınıf, ücretsiz wifi, öğrenci ortak alanı, kütüphane, sınav merkezi, bilgisayar odası, online eğitim sitemi bulunmaktadır. Öğrenciler burada eğitim alarak hareketli ve öğrenci merkezli bir şehirde yaşamanın avantajlarından faydalanabilirler ve yakın oldukları otobüs ve tren durakları ile özgürce gezebilmektedirler. İçerisinde İlkney bozkırları ve Haworth’ı barındıran Güzeller güzeli Yorhshire vadileri, ve bunun yanı sıra görkemli şehirler olan York, Skipton, Harrogate ve Knarsborough bir saatten az mesafededir. Doğu sahilinde popüler turist mekanları olan Coast Scarborough ve Whitby bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra buraya geziler düzenleyebilirler.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.